Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2012, 16:06   #13
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Svergrim Kearn Valriksson Zobacz post
Co do Felixa i Karguna, nie wypowiem się bo zaczeli, jak ja, przed chwilą, więc to by było nie w smak dawać już opinie jakieś. Pozwolę sobie po jednym zdaniu. Felix mi podchodzi na niezłego psychola, takiego co to wyrzutów sumienia nie ma i gadełko woli poderżnąc od tylca Kargun choć młody to widać że po swoje będzie sięgał bez opiepszania się i ma zapędy dowódcze, ale wszystkich równo traktuje i to mu się chwali.
Co do Felixa to całkiem trafne spostrzeżenie tutaj dałeś. Wiele zdradzać nie chcę, ale właśnie fundamentem postaci jest stereotyp łotrzyka, na którym dobudowałem sobie dosyć ciekawą (jak sądzę) fasadę. Pawie Piórko jest właśnie sukinkotem bez skrupułów, a sposób w jaki ten koncept jest podany... Cóż, pokażę Wam w części kolejnej.
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem