Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2012, 19:59   #31
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
- a resztę mam co, wypieprzyć?
Nie, po prostu napisz to poniżej - ot, żeby nie robić bałaganu. Poza tym możesz tam zdeklarować jeszcze jakieś działanie, jeśli masz na to ochotę, bo w sumie w tej dopisanej przez ciebie części za wiele nie ma. To jest: nie wnosisz tym nic, ot, twa postać po prostu patrzy się na to co się dzieje i... Dalej nic.

Cytat:
Zaczyna mi to przypominać składanie książki dzień przed wrzuceniem do druku
Taki urok doców - dodam, że raczej nie będziemy używać ich często (na pewno o wiele rzadziej niż w innych sesjach), dlatego nie martw się, nie będziesz musiał pisać tekstów na zlecenie (często xd).

Cytat:
- w tym wypadku chodzi Ci raczej o to, że genasi ma rodzaj Ale to staropolszczyzna, obie wersje i tak są w zasadzie poprawne
Jaka staropolszczyzna, mościpanie, przecież *ja* używam tego!*

* - To oczywiście odwołanie do naszej dyskusji na Grimuarze, że "oczywiście *ja*...", no, było tam coś chyba o rozróżnieniu czegoś fonetycznego, czego normalny Polak nie rozróżnia, nie wiem już nawet.
 
Ghoster jest offline