Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2012, 22:33   #2
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Także witam i już biorę się do pracy


Pytania.

1. Kogo Tomas zna? tz. mam sobie zaimprowizować lokal, nazwisko styl itp, czy podasz mi coś z czego mogę wybrać?
2. Czy trzymamy się mapy Saint Louis? A za tym realiów stanów z naszych czasów? Może przegapiłem, ale nie znalazłem nigdzie daty.
3. Jak wygląda podejście mieszkańców do superbohaterów?
4. Jak wygląda superbohaterstwo? tz. czy działają jawnie? czy media o nich mówią, czy są owiani tajemnicą? Czy są kontrolowani? tz potrzeba licencji od policji, albo czegoś takiego?
5. jaka obowiązuje waluta? zależnie od rocznika w którym gramy. ale też, czy lepiej ludziom z półświatka dawać kasę, czy np heroinę, albo amunicję?
6. jak wygląda sprawa z gangami? są ich dziesiątki, czy dwa trzy większe? działają jak 13 w meksyku, czy jak stara dobra włoska/rosyjska mafia. Czy bossowie są ogólnie znani, ale niemożna im nic udowodnić, czy żyją w podziemiu?


Na razie tyle, pewnie pojawi się wiecej jak dostanę odpowiedzi
 
deMaus jest offline