Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2012, 12:38   #82
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
A sorki tego nie doczytałem, ogólnie wylądowałem na L4 i trochę mnie łeb naparza. Przeczytałem, że stoi z boku, a nie doczytałem już że wali dechą. Sorki, moja wina.

Ogólnie oni dopiero wbiegają (są mniej więcej na wysokości khazada, czyli wciąż przy wrotach), więc jak najbardziej ma możliwość jeszcze walnąć. Jest czas na zrewidowanie Waszych deklaracji, gdy już widzicie z kim przyjdzie Wam się mierzyć i jaka jest sytuacja (dlatego też pisałem, że Cal nie wypuścił żądła).

Co do walki, to deklaracje, ewentualnie początek akcji (później rzucam, gdzie trzeba rzucić). Może być jednak dłuższy plan (na przykład: na początku walę dechą pierwszego, a później naparzam czym się da największego), zwykle rozgrywam więcej tur.
 
AJT jest offline