Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2012, 00:00   #325
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
- Chyba... - odpowiedział przekręcając głowę w jedną stronę. Jednocześnie dało się usłyszeć chrupnięcie jakby zastałe kości układały się na swoje miejsce. Następnie drow spojrzał na Kiti. jesli ktoś obserwowałby go wystarczająco uważnie mógłby zobaczyć, że elf czuje się nieco nieswojo lub dziwnie podejrzliwie jakby go coś trapiło. W rzeczywistości faktycznie zastanawiał się czemu cały czas ma wrażenie, że już kiedyś się z tym Wilkiem spotkał jednak za Chaos ludowy nie mógł sobie przypomnieć gdzie i kiedy to było.
- Jeśli o mnie chodzi, to mam do znalezienia księgę którą zgubiłem wcześniej. Silversting mówił, że ukrył ją w jednej z komnat Lady Makbet, więc tam można zacząć. A potem kto wie, odpłacić przemytnikowi za próbę podpalenia żywce i znalezienie czegoś co zrekompensowałby cały ten burdel i kłopoty? - stwierdził spokojnie po czym rozejrzał się.
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline