Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2007, 21:45   #101
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
-Czy jest tu ktoś, kto zdoła mnie pokonać bez mojej pomocy?! - zagrzmiała Naomi. Ciarki przeszły Wam po plecach. Obrzuciła Was lodowatym spojrzeniem. Minę miała zabójczo groźną. - Myślałam, że Blacker sobie poradzi.. Odpuścił. Ten... - spojrzała na Seraphina - Z tobą pogadam później. Bardka wygrała, bo chciałam aby tak było... Czy w pozostałej trójce znajdzie się ktoś, z kim będę miała problemy?! - warknęła. Wzięła głęboki oddech. - Chwila przerwy. Jestem za bardzo wściekła, aby ktoś stanął mi teraz na przeciw... Musicie być cali - dodała po chwili spokojniejszym tonem. Odwróciła się do nich tyłem i skierowała do lasu.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline