Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2012, 22:56   #17
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
No to może i ja się zgłoszę?

Tutaj powinien się wkleić link do obrazka: Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Imię/ksywka: Snovy ,,Carbin" F'lace
Cechy szczególne: Wróżka - śnieżynka, wyrzucająca z siebie nowe płatki śniegu z prędkością karabinu maszynowego Dawniej pracoholiczka, po poznaniu zalet urlopu bezustannie jest na chorobowym. Na gwiazdkę jej zakład produkujący eksluzywne płatki śniegu miał dostać maszyny ujmujące wróżkom sporo roboty, lecz bez świąt automatyzacji nie będzie... a Snovy nie ma zamiaru dopuścić do powrotu dwudziestogodzinnego dnia pracy.

Jeśli chodzi o rozmiar... ok. 15 cm wzrostu. Panicznie boi się tego, że niebo może spaść na ziemię. I zmiażdżyć wszystko po drodze. Oprócz tego nie lubi gołębi ani psów, bo zapaskudzają jej cudny śnieg.

Do tego na dole: Baaardzo śmieszne Śnieżynka partnerką chomika?! I o ile zostanę przyjęta, oczywiście.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Irregular : 08-12-2012 o 16:31.
Irregular jest offline