Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2012, 09:49   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
A więc klątwa Sciona wiecznie żywa ;p Cztery rekrutacje na LI, jedna zaczęta sesja która dożyła chyba do siódmego posta. Co wygrałem?
Ja to niby mogę zrobić jakiegoś Sciona, a jako, że nie zmieram ze swoich sesji to pewnie by dało radę. Jakbym robił to pewnie w mieście Meksyk, żeby wytropić znanego wszystkim* syna Kukulkana, który planuje wszyscy* wiemy co*.
*dla tych, którzy czytali Scion: God. Inni by byli niedoinformowani na początku.

W Scionie nie podoba mi się ten system, że tańsze moce to tylko te od rodziców - zwłaszcza, gdy Kukulkan ma ich od pyty, a niektóre bóstwa z bardziej licznych panteonów niewiele. Pojawia się konflikt na linii "fajnie być dzieckiem X, ale jak nie wezmę bóstwa Y to będę słaby".
 
Anonim jest offline