Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 03:25   #10
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Z decyzją poczekam do piątku, a w sobotę wezmę się za pisanie. Obecnie mam trudny wybór; z początku miałem zamiar poprowadzić sesję w Planescape, ale coraz bardziej przychylam się ku świecie Smoczej Lancy. Świta mi w głowie plan dosyć heroicznej przygody, gdzie głównym miejscem akcji będzie prastare krasnoludzkie królestwo. Myślę, że nie zbyt często trafiają się sesje z tą nieufną rasą w tle.

A i Krynn zamieszkany jest przez złowieszcze krasnoludy żlebowe!

Cytat:
Pozostaje pytanie czy miało bo to być czyste 2.0 czy może 2.5 gdzie dodali (w mojej opinii psującego klimat) mnicha?
Czyste 2.0. Swoją drogą postać mnicha w 2.0 istniała, ale już jako klasa prestiżowa (bodajże kapłana), przy czym jest bardzo uboga w porównaniu do edycji 3.5, a tym bardziej 4.0. Nie mniej jednak zgadzam się z Tobą - mnich w moim odczuciu psuje klimat sesjom Fantasy ulokowanym w klasycznym Europejskim Średniowieczu.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline