Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 14:14   #44
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Skoro władzę w underdarku mogą sprawować głównie kobiety jakoś nie widzę w akcji męskich BG?
Oczywiście że nie widzisz . Po co zdobywać władzę, jeśli się ją ma ?
Generalnie podałem możliwości dla graczy obojga płci ( z wyjątkami).

Cytat:
Proponowane wolne miejsca:
Czworo z sześciu doradców Verdaeth:
Naczelny mag domu Pozycja *****
Opiekunka świątyni Pozycja *****
Powiernik Verdaeth (czyli jej aktualny kochanek) Pozycja***
Usta Verdaeth (czyli szefowa dyplomacji) Pozycja****
Inne:
Pułkownik wojska domu: Pozycja ****
Kapitan wojsk Tormtor: Pozycja ***
Naczelny mag wojenny: Pozycja ****
Ochmistrz domu: Pozycja ***
Naczelny kwatermistrz wojskowy: Pozycja****
Kapitan najemników:Pozycja *** (i wpływy **** jeśli wybierzecie rasę nie drowa)
Przedstawiciel domu Tormtor: Pozycja ***
Drowy to matriarchat ale rozdrobniony klasowo, szlachetny drow jest nadal wyżej w hierarchii od plebejskiej drowki. A władza i wpływy to kwestia finezji.
Jeśli będziecie pyszczyć i unosić się dumą, to na pewno skończycie jako kolejna ofiara na ołtarzu Lolth.
W tej sesji jest sporo miejsca na dla myślących mężczyzn, umiejących zachowywać się dyplomatycznie i wiedzących kiedy otwierać paszczę, a kiedy milczeć i płaszczyć się. No i zawsze można zrobić rewolucję, magokracje wśród drowów istnieją choć są rzadkością.

Co do konkretnej daty, na razie jestem na przygotowywaniu materiałów pod sesję, więc nie mogę podać terminów.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 09-12-2012 o 14:22.
abishai jest offline