Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 21:39   #48
Jurgen
 
Jurgen's Avatar
 
Reputacja: 1 Jurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodzeJurgen jest na bardzo dobrej drodze
Co do Steiera: Nie powinien być "wolkańsko dostojny", bo nie jest w pełni wolkanem i nie zamierza zachowywac się tak jak oni. Co więcej, uważa, że jest to bardziej nadęcie niż dostojność i nie uważa, że "wolkańska dostojność" pozwala jakoś lepiej realizować cele filozofii IDIC. Poza tym, balejaże, kolczyki i bronzery wiążą się z Beckhamem słabo grającym w iłkę, ja wolę pamiętać go, kiedy w piłke grał lepiej (czyli mniej więcej czasy ManU), więc w sumie mogłoby to być np. takie zdjęcie:

David Beckham transfer news: Star flattered by Harry Redknapp interest but insists Manchester United will be his only Prem side - Mirror Online

David Beckham - Official Manchester United Website - zwłaszcza to pasuje.

Jeżeli jednak Steier miałby być dostojny, to byłoby coś takiego:

Image of Baldur's Gate (Paladin Character Sheet) - Giant Bomb
tylko trzeba byłoby zbroje na mundur floty zamienić.

Co do odpowiedzi Elen: Steiera nie zatkało, tylko chciałem zobaczyć, czy Gordon coś jeszcze powie.

Co do odpowiedzi Paradoksowi: Tak myślałem... W każdym razie odpowiedź już jest.
 
Jurgen jest offline