Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 22:44   #357
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja tam jestem z udziału w sesji jak najbardziej zadowolony, chociaż rozwinęła się w trochę innym kierunku, niż oczekiwałem, to znaczy zabawy raczej mało drużynowej, a miejscami zupełnie solowej.

Jeżeli czegoś mi zabrakło to chyba właśnie okazji do szerszej konfrontacji Luke'a z resztą postaci (z tego miejsca chciałbym pozdrowić serdecznie i generalnie polecić wszystkim abishaia), takich społecznych przerywników w ciągłej walce o przeżycie. Tym bardziej, że dosyć szybko - trochę z wyboru, żeby nie psuć sobie niespodzianek, trochę przez okoliczności zewnętrzne - zarzuciłem czytanie notek z Summersem niezwiązanych, a przy pisaniu starałem się pamiętać raczej o jego charakterze niż prawidłach - że się tak wyrażę - gatunkowych sesji.

Swoją drogą cud albo niepojęta łaskawość Mistrzów, że przy takim podejściu tak długo to trwało...
 
Betterman jest offline