Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2012, 13:52   #1511
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Cytat:
Jest mechanika wymiany tego w porcie na gotówkę. Z tego też automatycznie można płacić załodze. Generalnie im większe miasto i wyższa dyplomacja osoby sprzedającej to w porcie tym więcej można dostać.
Okey, w takim razie chyba wygrałem fuchę kwatermistrza :P

Może podzielmy się łupami? Niech każdy zadeklaruje co chce.

Pas - AQUATIC CUMMERBUND proponuję przekazać postaci, która ma niski swim, lecz walczy wręcz... O, to chyba Raegan

leather snuff box with a diamond stud - też mogę wziąć, choć pewnie będziecie chcieli, by poszło na sprzedaż. Jakoś przeżyję...

Biorę tez jeden cheliański oficerski mundur. Zabawnie by było, gdybyśmy wszyscy zaczęli je nosić :P
Choć z drugiej strony, wtedy w porcie możemy mieć przerąbane...

Mogę zabrać Steadfast Grapple, jeśli nikt nie będzie rościł pretensji.

Niech nasi wojownicy wezmą sobie po jednej zabawce zwiększającej KP i po jednym łuku. Kompozytowy niech weźmie Ragnar, ma wyższą zręczność.
 
Wnerwik jest offline