Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2012, 18:34   #53
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Woah. Mylisz się totalnie, śledzę, co się dzieje w sesji. Post ode mnie pojawi się dzisiaj, bo dopiero teraz wróciłem do domu z wyjazdu (gdzie miałem minimalny dostęp do internetu, i z tego względu zajmowałem się tylko sesją Deadly Walls, bo tam odpisy są codzienne). Jestem na bieżąco z wszystkim, co tu piszecie.

Akurat trzeba przyznać, że Ty akurat prawie zawsze odpisywałeś w porządku. Ale rozejrzyj się po innych. To nie jest tak, że przestałem się interesować sesją, więc graczom się nie chce odpisywać. Bardziej jak: część graczy zaczęła olewać sesję, co zniechęciło mnie do prowadzenia jej, co z kolei podchwyciła reszta graczy.

Nie pisałem przypomnień, po pierwsze dlatego, że zwyczajnie spodziewam się, że część graczy nie odpisze. Po drugie dlatego, że nie będę karać graczy ostrzeżeniami i tak dalej, dopóki sesja nie wróci na normalne tory.

Tak czy inaczej, post będzie dzisiaj, a potem zobaczymy
 
__________________
"My heart is neither black nor do I fear for my life. The fact remains that I do not wish him to forget me."

Ostatnio edytowane przez Issander : 11-12-2012 o 18:38.
Issander jest offline