Wątek: Erotyka w sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2012, 21:45   #12
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Ghoster - podobno tak właśnie jest. Podobno niektórzy z tych ambitnych ludzi czają oprócz tego ironię . A tak naprawdę to nie masz pojęcia, kto przyjdzie i kliknie, i czego będzie szukać. I niektórzy dostają z tego powodu paranoicznych odruchów.
No właśnie obawiałem się, iż jednak w tym przesiąkniętym ironią poście chciałeś przekazać jakąś poważniejszą treść. xd

Cytat:
Ghoster, nie ma ambitniejszych ludzi od eRPeGowców. Ja na przykład jestem doktorem habilitowanym, mam w swoim dorobku dwie prace na temat teorii gry na Google Doku i zaryzykuję stwierdzenie, iż w wielu kręgach jestem uznawany za autorytet w dziedzinie kantowania rzutów kostką.
No patrz, a ja nigdy nie ukończyłem gimnazjum (i nigdy nie ukończę), a chcę być tłumaczem, jestem uznawany za autory... Nie, w sumie to nie jestem, wszyscy mnie dyskryminują, ponieważ reprezentuję skrajnie dyktatorskie poglądy.
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 12-12-2012 o 00:07.
Ghoster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem