Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2012, 09:19   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Przepraszam za post pod postem, ale chciałem aby został zauważony.

Ze względu na pytania dotyczące Ministerstwa Regulacji i jego struktury wklejam prostą odpowiedź do jednego z potencjalnych graczy.

Nie robiłem struktury MRu. Ale zorganizowane jest mniej więcej tak. Najniższy szczeble stanowi "Personel administracyjny" zwany "pomocniczym". Stanowią go zwykli ludzie - tacy urzędnicy znający się na analizie materiałów dowodowych, przepisywaniu papierków i parzeniu kawy, jak trzeba. Potem są "Regulatorzy operacyjni" czyli Łowcy - gracze. Przydzielani do poszczególnych spraw, ja - dajmy na to - policja. Nad nimi stoją "Koordynatorzy" - bardziej doświadczeni łowcy, którzy swoje w terenie już wysłużyli, albo są bliscy emerytury, lub po prostu doznali zbyt poważnego uszczerbku na zdrowiu. To oni przydzielają zadania śledcze regulatorom ze swoich "zasobów organizacyjnych".
Nad nimi są znów urzędnicy - można powiedzieć Dyrektorzy. No i nad nimi Minister ds. Istot Nadnaturalnych.

MR ma jeszcze w swoich strukturach Grupy Szybkiego Reagowania - tak zwanych GSRów. To dobrze wyszkoleni żołnierze i byli policjanci (coś ala S.W.A.T), których zadaniem jest ochrona terenu podczas dzialań operacyjnych, wsparcie lub zwyczajnie zabezpieczenie, by osoby postronne nie oberwały. Wśród nich są tzw. Siepacze, ludzie którzy są Egzekutorami jednak o dość słabej mocy. Lepsi od ludzi, gorsi od przeciętnych Egzekutorów i nadnaturali.
 
Armiel jest offline