WÄ…tek: Tajemnice Vallah
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2007, 22:17   #18
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Firvagor
Kompini ruszajmy, trzeba zahaczyć jeszcze o targ i zapasy porobić, a jak znacie się na mapach, to dobrze, bo ja nigdy nie miałem do tego głowy, ale jak widać, jak dotąd żyje. Heh... śpieszy się nam, nie lubie marnować czasu, fakt faktem jestem narwa, ale nie tak jak kiedyś. Teraz moje doświadczenie w podróżowaniu, pozwala mi na przemyślane kroki. Myśli kłębiły się dalej. Ciekawe czy spotkam kiedyś mojego ojca? Ciekawe czy jeszcze żyje? Tęsknota za rodzinnym ciepłem spowodowało zamknięcie się w sobie Firvagora i długie milczenie.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline