Wątek: Intertemporum
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2012, 22:17   #5
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
A ja nie lubię jednolinijkówek Niemniej jednak klimaty, które robi Anonim są ... dobre. I może będzie okazja zmienić zdanie.

Wojny Żywych Trupów - najpierw czytałam z musu jako Opiekun działu. Potem jednak nieźle zacząłem się bawić I tak jest do tej pory. Podobnie było z innymi sesjami Anonima z serii "Przetrwaj to!".

Myślę, że Anonim znalazł swoją "niszę" na LI. Wskazał nowe trendy, które się przyjęły (mini sesje i jednolinijkowce innych). Jest w tym jakiś urok. Co prawda nie są to sesje, jakie lubię prowadzić. Ale na pewno pozwalają się wyluzować graczom. I dlatego chętnie zmierzę się z koszmarami, jakie w swej lapidarnej formie, szykuje dla graczy Anonim. A że wiele pomysłów Anonima podchodzi pod moje "gusta", to zaznaczyłem wiele odpowiedzi
 
Armiel jest offline