Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 12:20   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Łowcy III: UZURPACJA [autorski 18+] - komentarze

Postanowiłem - dla czytelności - założyć nowy wątek z komentarzami.

Witam serdecznie ludzi, którzy się dostali. Raz jeszcze przepraszam tych, których z bólem serca musiałem odrzucić.

Przypomnę zasady

1. Wymagam sumienności – jestem pod tym względem strasznie wymagającym MG.

Posty piszemy raz w tygodniu Gracze i 1-3 dni ja. W sesji będzie PANOWAŁ RYGOR. Nie pisanie może oznaczać wyrzucenie z zabawy.

Gracz, który nie wyrobi się w terminie i wie o tym powinien dać mi znać z wyprzedzeniem - powiedzmy minimum 12 godzin.

2. Wymagam zaangażowania i przyzwoitych postów oraz wytrwałości.

3. Posty piszemy jak się nam che. W miarę poprawną polszczyzną. Ich długość - zgodnie z potrzebami "chwili". Oczywiście nie jednolinijkowce.

4. W turze gracz WRZUCA TYLKO JEDEN POST. Chyba, ze sytuacja (względy techniczne itp.) wymusi inaczej. Wszelkie dialogi załatwiamy poza forum. W GG docku lub na GG (GG dock to oczywiście dokument google - dla niewtajemniczonych).

To tyle. Możecie uzupełniać swoje KP. Szerokość avka - max 240 pikseli - preferuję 200

Sesja uzupełniona zostanie dla reszty graczy do jutra najprawdopodobniej - dzisiaj wieczorem mam spotkania urodzinowe, wiec nie sądzę, by mi się to udało.
 
Armiel jest offline