Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 13:12   #3
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Również witam wszystkich Naszego drogiego MG (który już pewnie przygotował milion pokręconych NPCów żeby gnębić biedną Żagiew i doprowadzić mnie do białej gorączki), Ravanesh (to co? znowu ratujemy świat?), Haralda (fajnie, że w końcu trafiliśmy do jednej grupy), Efcie (oby w końcu udało nam się dłużej pograć) i Silean (mam nadzieję, że nie trafi Ciebie szlag przez jedną irytującą Żagiew).

Podrzucę garść informacji o mojej postaci, w końcu to weteran niemalże z większym stażem niż Emma. Chociaż tak nie do końca

Vincent Fox pracuje dla MRu już od jakiegoś czasu jednak zdecydowanie nie jest najbardziej rozpoznawalną osobą. Zanim przydzielono go do grupy pracował jako urzędnik w dziale kadr. Płace i inne takie. Co go odróżnia od innego personelu pracowniczego to to że przeprowadzał rekrutacje potencjalnych pracowników czy to jeżeli dany pracownik sam się zgłosił czy jeżeli MR chciał go zrekrutować. Nigdy nikt nie słyszał żeby posiadał moce ale to by tłumaczyło jego wysoką skuteczność podczas rekrutacji. Jego znajomi z pracy określają go jako miłego i uczynnego a to podstawi piwo w barze a to pomoże w jakiejś sprawie papierkowej.

A tak reasumując to dobrej zabawy wszystkim życzę
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline