Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 16:00   #43
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
No ciężko mieć żal. Ale bardzo chciałam zagrać. Tym bardziej że reputacja MG jest słyszalna po za forum. Nie ukrywam że to mogło być bardzo przydatne doświadczenie. No ale w końcu tylu graczy się zgłosiło. I na pewno mocniejszych i bardziej doświadczonych. Jako że jestem nie doświadczona i to moje dziewicze posty oraz sesje w których uczestniczę. Będę czytać i próbować analizować z swoją postacią która niestety nie miała możliwości się wykazać. Życzę powodzenia wszystkim.
 
Nasty jest offline