Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 19:38   #5
Ravanesh
 
Ravanesh's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie Graczy i naszego drogiego MG.

Przyznam, że z wypiekami na twarzy obserwowałam rekrutację i wpływające kolejne zgłoszenia i jestem ogromnie ciekawa jak się sprawdzi ten skład(oczywiście pod względem profesji) oraz z czym tym razem przyjdzie się nam zmierzyć.

Ciekawostką jest fakt, że tym razem to panie maja bardziej bojowe postacie niż panowie

Życzę Wszystkim świetnej zabawy i czekam z niecierpliwością na dalszą część Armielowego posta.

Harard - co do texas hold'em poker to możesz mi w tym temacie wmówić wszystko bo kompletnie nie mam pojęcia co to jest, a jak zarzucisz mnie fachowym nazewnictwem to kompletnie się pogubię. Czy o taką odpowiedź ci chodziło?

Szarlej - moja postać nie ratuje świata, ogranicza się do bardziej lokalnych działań i zajmuje się tylko ocaleniem Londynu
 

Ostatnio edytowane przez Ravanesh : 11-01-2013 o 22:19.
Ravanesh jest offline