Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2012, 21:41   #7
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Pierwszy post jest i sesję oficjalnie uważam za otwartą.

Czas na Wasze posty - 7 dni - czyli do kolejnej niedzieli 23.12.2012 do 20.30. Po to, byśmy kolejkę przed świętami do przodu puścili.

Co w pierwszym poście. Rzecz jasna - przedstawienie bohatera, przybliżenie go czytelnikom i graczom. Tutaj zostawiam Wam swobodę.

Możemy także podziałać na odprawie.

Dialogi - tutaj

https://docs.google.com/document/d/1...wcNTH_318/edit

Przypominam o "rygorze". Czyli pilnujemy terminów (w tym godziny) odpisu. Chodzi o to, ze prowadząc kilka sesji mam ułożony "grafik" odpisywania na nie. A spóźnienia mi ten grafik "rozwalają" co utrudnia mi funkcjonowania na LI czego bardzo nie lubię.

Sądzę jednak, że mam taką ekipę, że nie będę musiał dyscyplinować. Z zasady po dwóch niewrzuconych postach tura po turze bez usprawiedliwienia wyrzucam gracza z gry. Wiem, ze tak się tutaj nie zdarzy, ale uczciwość nakazuje o tym przypomnieć.

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Armiel jest offline