Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2012, 22:12   #14
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Będzie konkurs kart, z kryteriów powiedzmy, że mniej więcej patrzę to tak:
- moja znajomość gracza/uzupełnienie się rolowo zespołu;
- przejrzystość/schludność wypełnienia karty postaci;
- historia/fluff;

I teraz po kolei - znajomość gracza - wiadomo, że znając kogoś mam o nim wyrobioną opinię i wiem, czy mogę na niego liczyć, czy mi odejdzie. Rzecz jasna nie dyskryminuję nowych, po prostu nie lubię mieć do czynienia z osobami, które stwierdzą po stronie rozgrywki że jednak nie chcą grać i zostawią mnie z problemem na głowie.
Uzupełnienie się rolowo zespołu - nie ukrywam, przygoda jest dość wymagająca i wymaga różnych ról w drużynie, na pewno przyda się czaromiot objawień i czaromiot wtajemniczeń, coś łotrowatego robrajającego pułapki również jak najbardziej i tak dalej. Nie wezmę przecież sześciu wojów, więc najlepiej dogadać się z pozostałymi odnośnie ról i jakoś wpasować w zespół.
Karta postaci - nie chodzi mi o wygrzew mechaniczny. Dla mnie postać w temacie klasa postaci i jedna prestiżówka to wystarczająco, nie musicie robić mechanicznych wygrzewów. Jeżeli ktoś chce zoptymalizować postać, a brak mu obycia polecam ten zbiór poradników do klas:

Handbook Index

Wracając do kwestii, chodzi mi po prostu o solidne wypełnienie karty .

Historia - nie chodzi mi o długość, jak chcecie mnie ululać do snu to wyślijcie mi 0,7 Jacka Danielsa (adres podam w PW), chyba że naprawdę świetnie piszecie. Chodzi mi o treściwe przedstawienie postaci, jej motywacji, statusu i tak dalej. Historia bardziej potrzebna jest mi do sprawdzenia jak piszecie, tyle.

@UP: W przygodzie nie znalazłem żadnej adnotacji odnośnie roku, więc zakładam bieżący - generalnie okres koło Wojen Pajęczej Królowej, bo o ile pamiętam książka poruszała temat milczenia Lolth.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline