Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2012, 22:28   #15
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Cytat:
I teraz po kolei - znajomość gracza - wiadomo, że znając kogoś mam o nim wyrobioną opinię i wiem, czy mogę na niego liczyć, czy mi odejdzie. Rzecz jasna nie dyskryminuję nowych, po prostu nie lubię mieć do czynienia z osobami, które stwierdzą po stronie rozgrywki że jednak nie chcą grać i zostawią mnie z problemem na głowie.
Nepotyzm!

Jesli uzbiera sie ekipa ktora bedzie chciala grac z mechanika, a nie w magical tea party bez cienia cyferek, to wysle postac.
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!
Nemo jest offline