Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2005, 14:10   #21
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Spoko-podaję ręke Dickowi-Jestem Sam Gold- Złoty Chłopak-śmieję się z własnego "żartu" - po chwili dodaję...-No dobra...widać ktoś nas chce zbić w grupkę. Wskakujcie... tylko niczego nie znieszczcie!-patrzę na nowych "towarzyszy" jak ja grupkę niesfornych dzieciaków... po chwili uśmiecham się-Ja zaraz wracam... muszę sobie opatrzyc te rankę-spoglądam na moją lekko ranną nogę-Ej, zna się ktoś z was na mechanice? te pirdolone gangersy przebiły mi bak! daleko nie zajdziemy bez paru łatek...

Wchodzę do budynku z zapasami, zabieram naboje do mojego colta, kevlar zakładam na siebie i biore apteczkę. Rozglądam się może za jakimś palnikiem albo klejem i łatami do załatania baku. Może jest tutaj jeszcze coś ciekawego?
 
Templarius jest offline