Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2012, 10:18   #87
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja bym tu zrobil dwa rywalizujace grupki graczy, albo kilka rodow tak jak w serialu " piesn ognia i lodu".
Swego czasu myslalem tez nad gladiatorami podobnie jak w "spartakos, piach i krew", gdzie toczone sa walki gladiatorow a do tego dochodzi polityka i fakt ze jeden walczy slabiej ale jest pupilem jakies warznej osobistosci, a drugi lepiej ale niema zaplecza, ale jest i trzeci na ktorego stawia gildia wplywowych kupcow a czwarty jest obiecujacym zawodnikiem i owszem ale jego cezar nie lubi itd. itp.
To zrób, rekrutację może założyć każdy. Co do mnie, wolę realizować własne pomysły. Sesje na życzenie robię zazwyczaj tylko w przypadku jedynek.

Cytat:
Abishai, powiedz, kiedy otwierasz rekrutację (nie mam zbyt dużo czasu, więc daruję sobie wyszukiwanie informacji wśród poprzednich postów)? Czy jeszcze nie wiesz dokładnie?
Hmmm... zakończenie rekrutacji planowałbym mniej więcej w połowie stycznia, zaczęcie zależy od tego jak mi pójdzie przygotowanie materiałów. Na razie zostało jeszcze trochę, ale może za tydzień/dwa na luzie założę rekrutkę.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 18-12-2012 o 10:23.
abishai jest offline