Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2012, 10:39   #88
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Sesja konspiracyjno-polityczna, czy to nie "piesn ognia i logu", czy jak to sie tam nazywa? Znane tez chyba jako "wojny tronow". Jest tutaj na lastinn taka sesja, a i chyba jest podrecznik w tych klimatach ale po angielsku.
Co do Twojego pomyslu abishai, to ja za sesja w stylu "wszyscy na wszystkich" nie jestem. Bo ostatecznie i tak chodzi oto zeby pozabijac wszystkich wiec po co wogole sojusze?
Ja bym tu zrobil dwa rywalizujace grupki graczy, albo kilka rodow tak jak w serialu " piesn ognia i lodu".
Swego czasu myslalem tez nad gladiatorami podobnie jak w "spartakos, piach i krew", gdzie toczone sa walki gladiatorow a do tego dochodzi polityka i fakt ze jeden walczy slabiej ale jest pupilem jakies warznej osobistosci, a drugi lepiej ale niema zaplecza, ale jest i trzeci na ktorego stawia gildia wplywowych kupcow a czwarty jest obiecujacym zawodnikiem i owszem ale jego cezar nie lubi itd. itp.
I tak: dzielimy graczy na gliadiatorow co za zadanie maja zwycierzyc, no albo przezyc bo naparzaja sie miedzy soba, oraz na wplywowych ludzi co knuja przy uzyciu gladiatorow swoje niecne plany i spiski.
Walki gladiatorow sa jak wyscigi konne i mozna na nich sporo zarobic, ale i stracic. Kto z knujacych wiecej zarobi ten zwycierza? Niekoniecznie, nie dla wszystkich liczy sie kasa.
A moze ktos uzadzi prowokacje tak by niezadowolony lud obalil samego cezara? No ale najpierw musial by sie skompromitowac i narazic na gniew obywateli. Ale czy to mozliwe by korupcja zniszczyc tak wspaniale przedsiewiecie jak walki gladiatorow? Wszak boski cezar napewno na to nie pozwoli.
Używaj słownika Luke.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline