Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2012, 16:16   #146
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dreak Zobacz post
Hej, hej jak Lecter mógł zrobić ustrojstwo i mieć normalna turę?
Słuszna uwaga. W sensie - jego słudzy mogli się ruszać, a on mógł używać różnych mocy, ale jednak strzelanie z broni palnej to ciut za dużo.

Niniejszym Lecter traci U-InfernLaskę jako, że nie użył jej i tak w tym odpisie to nie rodzi to dalszych problemów. Decyzja ta wynika z tego, że i tak bardziej mu się opłacało wykorzystać tamtą turę, żeby zyskać sługi za pomocą Nekrospluwy niż tworzyć Laskę.

Uściślając: "poświęcając turę" oznacza, że można tylko stać w miejscu i używac mocy. Nekrospluwa to rzecz w ekwipunku (a moc o tej samej nazwie powoduje tylko, że ta broń pojawia się w momencie wykupienia mocy).

Cytat:
Napisał MistrzKamil Zobacz post
Nie wiem czy dobrze lcizę ale jakoś przeglądajac odpisy i licząc sługi wychodzi mi o 1 poziom więcej
Podaj na PW gdzie masz wątpliwości. Niestety nie prowadzę zapisów zmian poziomu mocy co turę (ale następnym razem to będę, bo to ułatwi sprawę), a tylko mam wszystkie te jpgi - jpgi są robione na excelu, który wciąż nadpisuje.
 
Anonim jest offline