Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 14:59   #47
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Miałbym też prośbę, jeśli nie ugodzi to w Twój utarty styl mg-owania, ale chodziłoby o ograniczenie opisywania moich uczuć i odczuć w postach od MG. Sam to kiedyś robiłem, ale sam zauważam że jeśli MG opisze zachowania BG-a, które konfliktuje z jego wyobrażeniem nt. postaci, to powstaje dysonans.

Ja w swojej sesji jeśli chcę indukować jakieś uczucia do gracza, to piszę warunkowo lub bezosobowo - np. zamiast "poczułeś się zdezorientowany" piszę "to mogło powodować dezorientację" To czy wywoła to faktycznie dezorientację, zależy od gracza. Wyjątkiem są tu pewne zdarzenia, które mimowolnie wpłyną na niego - np. jeśli gdzieś nastąpi wybuch, to mogę odpisać że został odrzucony, wyrżnął w ścianę i poczuł ból.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline