Wątek: Seria Metro
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 21:59   #1
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Seria Metro

A dzińdybry, dzińdybry Ostatnio w moje łapska trafiło Metro 2033. Spragniony postapokalipytcznej fabuły zagłębiłem się w ten śmierdzący, mroczny świat i ... wyszedłem na światło dzienne, bo mi się książka za szybko skończyła ;/ W piątek dorywam Metro 2034, następnie planuję przeczytać wszystkie książki osadzone w tym universum. I tutaj dwa pytania do was, drodzy Użytkownicy:
1) Jakie jest Wasze zdanie o tej książce/serii? CO się wam w niej podobało, a co was raziło? Chętnie podyskutuję
2) Znacie może jakieś inne powieści które pasują klimatem do wyżej wymienionej? Chętnie poczytam coś podobnego, ale nie chcę tracić czasu na gnioty...
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem