Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2012, 08:12   #23
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Przepraszam za opóźnienie. Rozprzężenie mnie dopadło, robota a i w domu często-gęsto inne zajęcia miałem, przez co czas mi się skurczył. Co do propozycji tygodniowych tur - jak najbardziej, tyle że jak znowu wpadnę na ileś pomysłów... No ale postaram się trzymać terminów.

Halvard i ploty, z jego Charyzmą... No ale nic, po coś przybył do Halarahh. W porządku, niech będzie Pawie Piórko, choć miałem też w planach rajd gdzieś bliżej fortecy Obrońców - ciąg dalszy wypytywania w karczmach o to czy ktoś w Halarahh nie potrzebuje najemników. No i poszukiwanie wejścia do kanałów.

Cytat:
Informacjami zdobytymi w mieście jak na razie podzielić będziesz się mógł jedynie z Agathą. Aeron, Joylin i Driazgat dalej będą na "poszukiwaniach".
A co z Quaanti?

Kayla, piszemy jakiś dialog? Sami, z Eranatianem, z Agathą, ew. i z Quaanti?

Jeszcze jedno: zgodnie z ustaleniami podaję "na wszelki wypadek" wyniki rzutów na Spostrzegawczość i Nasłuchiwanie Halvarda - w czasie powrotu do Psalterium chłopaki kluczyli usiłując zgubić ew. ogona i sprawdzali czy ktoś w ogóle za nimi podąża. Nasłuchiwanie na wypadek gdyby ktoś miał na sobie Niewidzialność.

Test Spostrzegawczości - 18
Test Nasłuchiwania - 32
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise

Ostatnio edytowane przez Romulus : 20-12-2012 o 08:17.
Romulus jest offline