Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2012, 12:57   #24
sheryane
 
sheryane's Avatar
 
Reputacja: 1 sheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Mizuki
Kayla
- W godzinach wieczornych udasz się pod Zamek Obrońców szukać swego maga i jak rozumiem z chęcią by przejść do dzielnicy wież? Agatha dalej będzie zdania, że Marek powinien udać się z Tobą jako pomocnik, przyzwoitka czy zwyczajny chłopak na posyłki. Raczej łatwo nie ustąpi - w tym dla Twojego bezpieczeństwa.
Tak. Zgodzę się na towarzystwo Marka. Ostatecznie nawet jeżeli coś mi się stanie, to przynajmniej może on będzie w stanie wywinąć się stamtąd. Myśleliśmy jeszcze o tym, żeby najpierw zahaczyć o świątynię drugą (tak mi Romulus pisał, że jest jeszcze druga? nie wiem, przyznam, że nie śledziłam Waszych ustaleń ) i tam spróbować poprosić, by ostrzeżono kapłana w dzielnicy wież. Tak czy inaczej ja (i Rieven) wychodzę z założenia, że i tak trzeba go ostrzec osobiście, bo nigdy nie wiadomo, co się tam tak naprawdę dzieje. Więc docelowo idę szukać maga do uwodzenia :P

Dialog - może być jakiś krótki Kayla musi coś zjeść przed wyjściem i się przyszykować. Pewnie będzie można ją przydybać jeszcze w Psalterium już gotową do wyjścia.

Po drodze gdziekolwiek Kayla też będzie się rozglądać i nasłuchiwać, aaale... Nie mam w pracy karty (muszę przerzucić na MW) Więc to dopiero wieczorem w domu mogę porzucać.
 
__________________
“Tu deviens responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.”
sheryane jest offline