Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2012, 09:41   #2
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Jestem dumny, że jestem członkiem naszej wielkiej spamerskiej wspólnoty! 1800 komentarzy this is it. A co do materiałów to wrzucam kawałek.

Przedmioty znalezione w lochach na początku gry.

Sztylet dwugłowego węża:
Właściwości specjalne: Jad [ST 14] / zmniejsza 1k6 siły.

- Bębenek Rytualny
Specjalne właściwości : aktorstwo + 8.

-Ucho Widmowego Strażnika
Randal może być pod wrażeniem tego przedmiotu. Ktoś używając zaawansowanej nekromancji uwięził duszę w zakonserwowanym skrawku ciała. Przedmiot nadaje się z całą pewnością do ponownego użycia, wystarczy wydać mu polecenie.
Ucho ma właściwie dwie funkcje - po pierwsze na życzenie aktualnego posiadacza/pana może przekazywać mu dźwięki z miejsca, w którym zostało pozostawione. [ odległość właściwie nie gra roli]
Po drugie - można je zostawić przy przedmiocie/osobie/miejscu w formie strażnika, który po wykryciu intruzów może wykonać prostą akcję. W przypadku odnalezienia ucha w lochach było to uruchomienie glifu z zaklętym żywiołakiem. Ucho może uruchamiać też proste pułapki.

Jestem w posiadaniu wszystkch 3 rzeczy i żadnej nie użyłem ani razu bo zapomniałem
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline