Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2012, 12:49   #111
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Posty możecie zakończyć w czasie gdy rozpoczynają się przesłuchania (południe). Jeśli chcecie coś robić wcześniej, to nie ma problemu. Jak co śmiało pytajcie. Z pisaniem możecie też poczekać na Sekala, aż zakończy swój wątek.

Ze względu na święta możemy sobie dać na luz z terminami. Nie ma oficjalnego przestoju, ale jak potrzebujecie czas, to go macie (ja też)

Co do przesłuchania (tfu romowy), to ustalcie kolejność, a jak nie to ją rozlosuje. Oczywiście możecie nie udać się na przesłuchanie, ale wiadomo jak to będzie odebrane

Black
, proszę w takich sytuacjach jak ta, daj w poście znać co zrobisz jak inny BG się zgodzi, a co jak nie. W tym momencie nie mam pojęcia co zaplanowałeś, a czekać ciężko, bo nie wiem kiedy się pokażesz na forum.

Sekal, akcja krasnoluda jest jeszcze nieco przed ogłoszeniem. Więc także możesz na nie dotrzeć (jak nie to pewnie dowiesz się od kogoś), ale Ci co poszli na ogłoszenie nie mogą dołączyć już do Ciebie.

Black, jak poszedłeś z krasnoludem do zajazdu, to kobieta pamięta, że masz tam pokój na parterze. Najwyżej spyta też Ciebie, czy nie idziesz na ogłoszenie, ale sama nic więcej nie powie. Oceń co bardziej prawdopodobne i postąp wg tego. Wg mnie raczej elf posłuchałby Zebedeusza i jakbym miał przyjąć, to przyjąłbym, że udał się na mowę.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 21-12-2012 o 13:18.
AJT jest offline