Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2012, 19:09   #55
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Rodryg Zobacz post
Doliczyem się 6-7 chętnych więc teoretycznie można uznać że nas to dotyczy to po pierwsze.
MG wezmie 4 osoby z ktorych 3 chcialy nowa mechanike, ale zostaly przeglosowane podczas rekruty prezez tych co sie nie dostali. Hipotetycznie. Poza tym z osobami ktore nie zadeklarowaly sie w temacie i ktore dosla na ostatnia chwile, mysle ze moze byc chetnych wiecej.

Cytat:
Po drugie to przecież sam MG zadał to pytanie więc w czym problem ?
Nie widze powodu dla ktorego nie mialbym wyrazic swojej opinii. MG i ja nie jestesmy jedna istota, i mam pelne prawo zasugerowac mu zapytanie o dodatkowa mechanike w pierwszym poscie komentarzy. Co on z tym zrobi, jego rzecz.

Cytat:
Po trzecie, nie obraź się ale odnoszę wrażenie że nawet nie czytałeś tego fragmentu o zasadach dodatkowychv w podręczniku gracza do kampanii. Jedne to zasady relacji z BNami a raczej opis jak bardzo się (nie)lubisz z daną postacią i znikoma ilość mechaniki. A drugie to opis mechaniczny karawany teoretycznie można to rozpisać fabularnie ale z drugiej strony jakoś nikomu krzywdy nie robi. Wybacz ale nie widzę w jaki sposób dodatkowe zasady miały by zaszkodzić lub spowolnić rozgrywkę
Pierdu-pierdu. Ja widze, ale nie wiem jak wyjdzie w praniu. Wiec napisalem ze tez jestem ciekawy, bo i tak w razie czego mozliwe ze bedzie mozna sie jej pozbyc.

Edit:
Cytat:
Indeed, MG weźmie do sesji dokładnie 4 osoby.
No proszę, i ślepej kurze ziarno się czasem trafi ;p
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 22-12-2012 o 22:42.
K.D. jest offline