Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2012, 21:48   #10
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie w ten przedświąteczny dzień.

Post jest, a w nim pozwoliłem sobie umieścić informacje z teczek, których nikt z Was nie umieścił w swoich postach, więc ktoś musiał to uczynić i padło na mnie.

Czas na Wasze odpowiedzi niezwykle długi bo w sumie aż rok

Czyli do 3 stycznia 2013 roku. Już po Fenomenie Noworocznym, który - jak wiecie w świecie Waszych bohaterów wydarzył się właśnie w nocy z 31.12.2012r na 01.01.2013

Długo, bo uznałem, że w Święta nie będziemy się męczyć pytaniami i pisaniem. To czas na odpoczynek i rodzinę.

Może się również zdarzyć, że wydłużę go o 1-2 dni w uzasadnionych przypadkach. Ale potem będziemy grać w tygodniowych turach dla graczy.


Co w postach - ważne są dla mnie deklaracje - co robią Wasi bohaterowie w sprawie śledztwa, ale nie pogniewam się, jak coś rozegramy na GG docku.

W świecie gry jest godzina 18.00. Temperatura na zewnątrz +3 stopnie Celsjusza. Zimno. Pada śnieg z deszczem.
 
Armiel jest offline