Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2012, 17:45   #66
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Felidae, czy nie sądzisz, że obrazek 2k na 1,5k pikseli to trochę za dużo? On ma cały megabajt... wyobrażam sobie ból tych, którzy mają jakiś internet mobilny z limitami.

Abstrahując od tego, już dawno miałem napisać w komentarzach, ale z jakiegoś powodu nie mogłem się za to zabrać.

Skoro wszyscy, to wszyscy -- dodałem obrazki do swojego ostatniego posta, jak i tego starszego. Wciąż mi się nie podoba, jak to wygląda, więc będę pewnie jeszcze zmieniał styl postów. Na marginesie, wydaje mi się, że spędziłem więcej czasu szukając i przerabiając te zupełnie niepotrzebne zdjęcia niż pisząc samego posta. Gdyby nie to, że już drugi raz wyszły mi ze dwie czy trzy strony i chciałem wprowadzić jakieś urozmaicenie do ściany tekstu, to z pewnością bym się za to nie zabrał. Niepotrzebna strata czasu; nie wiem, czemu niektórzy mają takie zamiłowanie do tych wszystkich grafik.

Aha, a jeśli chodzi o ghula Rodericka, to nie ma swojego profilu w Dokumentach, ani nawet nie ma żadnej wzmianki o jego wyglądzie w tekście, ale osobiście wyobrażam go sobie jako Woodhouse'a.
 
Yzurmir jest offline