Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2012, 02:04   #47
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Ad. Ad.1(?) czy jakoś tak

a) Ojej, no przecież nie napisałam, że tylko dla początkujących MG, ale i dla pozbawionych weny/nie potrafiących wymyślić nic samego :P nie mających aż tyyle czasu itd. itp.

b) Ano tak, to pewne ułatwienie dla prowadzącego... ta kosmetyczna otoczka.

c) Nie powiedziałam, że zaraz gorszy ma być ten scenariusz czy cuś, sama mam w domu ze 3 takie książeczki, po prostu jedynie nie jestem do tego jakoś przekonana.

Ad. Ad.2 i właściwie i 3

To oczywista oczywistość, że gracze są po to, żeby MG wszelkie plany psuć, wywracać je do góry nogami, a potem robić coś całkiem innego :PP odgórnie pytałam, chodziło mi bardziej o to, czy za wszelką cenę będziesz chciał żeby gracze dotarli do wydarzenia/miejsca "G" po "F" bo tak zakłada scenariusz, nawet jak to dziwacznie wyjdzie, wiesz chyba o co biega... nie trzeba wyjaśniać.

Ok, ogólnie wszystko gra i trąbi, Buka wie co i jak, zapytane, wyjaśnione, i fajnie jest
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 29-12-2012 o 02:07.
Buka jest offline