Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2012, 15:30   #9
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
To ja powiem jak było u mnie

U mnie było prosto, szybko i przyjemnie- poprowadziłem wciągającą i klimatyczną sesję w warmłotku i załapali od razu

Prawda taka, że suche pokazywanie czy opowiadanie jakie to fajne to nie to samo co dać im zakosztować owej "fajności". Co do odgrywania zaś- To przyjdzie z czasem, najpierw pokaż im RPG i daj im się pobawić na sesji, a później tłumacz im jak się powinno odgrywać, bo nawet z doświadczonym graczem ( który mógłby zdominować rozgrywkę dla początkujących graczy), nie masz gwarancji, że "załapią" o co chodzi z tym odgrywaniem.

No i możesz zastosować coś na zasadzie łakomego kąska. Jeśli się wkręcą to zachęć ich tym, że są o wiele lepsze i ciekawsze systemy, gdzie właśnie owa fajność wynika z odgrywania- zaczną się starać. Tyle ode mnie
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem