Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2012, 23:06   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cześć Dragor dawno cię nie widziałem Bardzo podoba mi się koncepcja sesji i twój styl prowadzenia więc z chęcią bym się zgłosił do tego wybrałeś mojego ulubionego herosa i chyba najciekawszą postać z serii TAS więc chętnie spróbuje. Tak przy okazji czytałeś ten najnowszy komiks z pająkiem co teraz wydali ? Bo źródło pajęczych mocy mi się z tym kojarzy a było w tym komiksie

Najchętniej zagrałbym Spider-manem opartym lekko o kanon. Byłby to Spider man w wersji symbiota z tym że w jego rzeczywistości NYC byłby rządzony przez Fiska i bardziej przypominał Bloodhaven z komiksów DC o Nightwingu

Generalnie bród, przestępczość, prochy itp o wiele gorzej niż w normie. Sam Spidey byłby bardziej antybohaterem w stylu deadpoola niż herosem. Czyli np. czasami pomoże komuś w potrzebie albo uratuje dziecko ale trzyma się z dala od super łotrów i jest raczej neutralny i dba o własne interesy.

Zaraz ci prześlę historie na PW

EDIT: Przesłane
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-12-2012 o 23:11.
Brilchan jest offline