Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2012, 14:47   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
OK, mamy 14 graczy, więc już w sumie można powoli zamykać rekrutację. Zgłaszać się będzie można do jutra (tradycyjnie można zacząć od drugiego odpisu, bo początek gry będzie już dziś). Do dziś zgłaszać się jeżeli ktoś chce być od początku gry. Przyjęci wszyscy oprócz Karolczaneqa, którego nie będzie w pierwszym tygodniu 2013 roku, więc on będzie w innej grze jaką będę robił.

Postacie były na serio losowane, więc na syf można było trafić. Jakbyście ostro protestowali to ewentualnie dałoby się cośtam zmienić, bo Burger, Iwan, Ricky i Jayden pozostali bez graczy...

Dobra zlitowałem się nad pechowcami i jeszcze raz rozlosowałem wszystkich, którzy zgłosili się do rozlosowania. Shooty mógłby bardzo szybko zginąć jako Emeryt, no chyba, że jest twardzielem i jednak chce pierwotny wybór. Reszta aż tak dramatycznie nie zmieniła się, choć odczujemy brak Dominga. Na przykład AJT dwa razy wylosował Wilhelma Techno Wikinga. Biedny Burger nie doczekał się gracza. Tak jak jego knajpa klientów.

System jest trochę zmienionym systemem testowania głównych atrybutów Wolsunga - zamiast k10 to k12 i zamiast maksimum 3 to 4. Jakkolwiek nie będziemy tego nadużywać to jak ktoś ma ochotę to cokolwiek będzie kombinował niech rzuci 2k12 w panelu sesji po napisaniu wiadomości.

Każda z postaci graczy ma 15 punktów ogólnie w statystykach, czyli to większe twardziele niż w Wolsungu - ale z drugiej strony dlatego właśnie nie będziemy nadużywać rzucania kościami, bo los tym razem jest po waszej stronie. Systemu tłumaczyć nie będę, dość powiedzieć, że trzeba wylosować jak najwięcej jednym rzutem k12, a jak mamy maksimum to można rzucić jeszcze raz i sumować dla jeszcze bardziej niesamowitych akcji w stylu "farci cham jeden".


edycja: Ha, dopiero zauważyłem, że Horton i Gregory mają identyczne statystyki i jeszcze są obok siebie alfabetycznie. No nic.
 
Anonim jest offline