Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2007, 19:04   #11
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
kamilll15, Niektórzy powiedzą że się czepiam ale no cóż..
Mój post był pierwszy czyli jakby w czasie moja postaci pierwsza się odezwała a twoja druga podczas gdy czyta się twoja wypowiedzi ma się wrażenie że to twoja była pierwsza.
Wiesz nawet w sesji realnej jest tak że gracz który pierwszy zaczął mówić i jest to kwestia wypowiedziana przez jego postaci to gracze się dostosowują do zmienionej sytuacji.
Niech się tez inni wypowiedzą ja mam dziś chyba dzień zrzędzenia ale ten błąd się pojawił a jako że mamy ci pomóc w nauce zarówno pisania postów jak i świata oraz mechaniki to zwracam ci na niego uwagę. Sorka jakbym czepiał się nieważnych szczegółów ale myślę że kolejności ma znaczenie.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline