Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2013, 23:56   #56
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Dobrze, jest już prawie północ i mogę sobie już chyba pozwolić na krótkie podsumowanie. Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo mimo późnej godziny dalej mam kaca i generalnie ledwo żyję, do sesji dostali się:

Barthirin o ile nie przepadam za dobrymi drowami, tak drużynie bez wątpienia przyda się czaromiot. Jak możesz napisz do mnie tylko na GG bo mam kilka pytań odnośnie ekwipunku, Felethren - drow zaklinacz.

Kayla mimo, że wysyłane na ostatnią chwilę to wszystko cacy, generalnie Ciebie i Puzzelini traktowałem od początku jako pewniaki, dokończ sobie tylko to co mi pisałaś na GG i będzie super, Samira - człowiek kapłan/inkwizytor kościoła/rycerz kości.

Puzzelini co prawda masz jeszcze do skończenia kartę (jak coś w weekend możemy do tego siąść o ile sama wcześniej tego nie zrobisz), ale Ciebie i Kaylę traktuję jako komplet . Surreal - człowiek łotrzyk/skrytobójca/tancerz cieni/mistrz cieni z telflamm.

Avarall Twój bard wymiata i na pewno dzielnie wesprze zespół, Bodwyn - człowiek bard.

Rahaela kolejna postać walcząca wręcz, poprawki z ekwipunkiem dostałem i jedyne co mi od Ciebie potrzebne to mail z obrazkiem, bo w KP zrobiła się pikselioza, a potrzebował go będę do sesji, Mirra - człowiek tropiciel.

Daamian87 tutaj zastanawiałem się najdłużej, ale w końcu jest okej, głównie dlatego że dałeś mi namiar na prestiżówkę. Zagadam jeszcze do Ciebie jak będę przepisywał KP bo mam pytania co do ekwipunku jeszcze i coś miałem... Ah, avatar o czym pisałem na GG. Bodvar - krasnolud wojownik/krasnoludzki szturmowiec.

Dajcie mi teraz kilka dni na zebranie wszystkiego w kupę, rozpisanie itd., w weekend najpóźniej sesja wystartuje, a ja w razie czego będę zadręczał Was pytaniami .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline