Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2013, 23:56   #23
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Rekrutacja zostaje zakończona. W sesji wezmą udział Boreiro, piotrek.ghost, Pinn, Baczy i valtharys. Niestety musiałem odrzucić trzy karty, ale dodam jeszcze, że w razie gdyby któremuś z uczestników nie spodobała się sesja, to właśnie do ich autorów zgłoszę się na początku.

A teraz pora na parę uwag. Dostałem mnóstwo furiatów i alkoholików, za to typowego narkomana nie było żadnego. W sumie nieco bardziej wyszukanych problemów, jak przewlekła bezsenność czy schizofrenia także brakowało. Nieco się w tym przypadku zawiodłem, bo liczyłem na to, że większość kart mnie zaskoczy, a tu jednak schematycznie. No cóż, jak widać, niewielu jest takich, którym nie przeszkadza wyróżnianie się w tłumie. Zaletą wszystkich KP są konkrety. Dostałem zwięzłe, ale jasno sprecyzowane informacje i coś takiego lubię.

Sesja ruszy na dniach, ale już za chwilę pojawią się komentarze.
 
Shooty jest offline