Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2013, 18:45   #67
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Trzy sprawy:
1) Wstawiłem tylko dialog z doca, bo dziś chyba więcej nie będę w stanie. Ale jeszcze zamierzam dać krótkiego posta.
2)
Cytat:
- Nie należy jednak pokazywać ignorancji i arogancji w jednym zdaniu. -burknął profesor i wzruszył ramionami.- Nic dziwnego, że taka postawa “wielkiego białego człowieka” stojącego wyżej na tubylcami, a nie mającego o tych tubylcach zielonego pojęcia... jest irytująca.
- Naprawdę Panie profesorze gu Pan pić ciepłą wódkę? Łyżeczką? - Mac nie mógł wyjść z podziwu. - Coś mi albo smakuje, albo nie i tradycja nie ma tu nic do rzeczy. Jak mówił Pan Repnin. W przeciwnym razie gdybym się zachwycał czymś tylko dlatego, że tubylcy robią to od setek lat byłbym ... - spojrzał z ukosa na profesora Arturo - snobem?
Tom Atos... Nie mam zielonego pojęcia jak powinno brzmieć prawidłowo to zdanie, ani co właściwie Mac chciał powiedzieć, więc wstawiłem tak jak było w oryginale. Jak dasz poprawną wersję w komentarzach to podmienię na właściwą .

3)Armiel. Jutro podeślę PW z pewnymi pytaniami i ustaleniami .
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 03-01-2013 o 21:31. Powód: poprawka względem poniższego posta
abishai jest offline