Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2013, 21:57   #27
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
Dobra, ja czuje się namówiony, pewnie zrobię Warblade'a z domu Xaniqos, ale mam parę pytań odnośnie mechaniki - wiem że będzie ona traktowana z przymrożeniem oka, ale lubie jak moja postać jest rozpisana gładko i elegancko.

1. Poziomy 12/10, są przed uwzględnieniu modyfikacji poziomu z drowa jak rozumiem? W takim razie czy jeżeli zapłacimy gwiazdkami za dodatkowy szablon to jeszcze bardziej wzrasta Level Adjustement czy uznajemy że koszt w gwiazdkach to pokrywa?
2. Biorąc pod uwagę że domy, miasto etc. są wzięte z Drow of the underdark, możemy uznać że wszystko inne zawarte w podręczniku (opisy miejsc głównie) za oficjalnie, o ile nie wspomnisz że jest inaczej?
3. Skoro znajdujemy sie w Faerunie, to w którym roku dokładnie? (skoro istnienie Selvetarma wskazuje że Milczenia Lolth jeszcze nie było?)

BTW: Wcale nie mamy 5 gwiazdek do rozdania wedle naszego widzimisię skoro i tak musimy zainwestować po dwie we Wpływy i Pozycje, oszuście jeden :P
 
__________________
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be."

Ostatnio edytowane przez Aisu : 03-01-2013 o 22:25.
Aisu jest offline