Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2013, 22:41   #28
andramil
 
andramil's Avatar
 
Reputacja: 1 andramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Aisu
1. Poziomy 12/10, są przed uwzględnieniu modyfikacji poziomu z drowa jak rozumiem? W takim razie czy jeżeli zapłacimy gwiazdkami za dodatkowy szablon to jeszcze bardziej wzrasta Level Adjustement czy uznajemy że koszt w gwiazdkach to pokrywa?

BTW: Wcale nie mamy 5 gwiazdek do rozdania wedle naszego widzimisię skoro i tak musimy zainwestować po dwie we Wpływy i Pozycje, oszuście jeden :P
add1 - pytałem się o to. Drow nie ma w tym wypadku opóźnienia poziomu, płacisz za nie gwiazdkami. (A nie mówiłem by o tym wspomnieć w komentarzach, Abi? :P )

Cytat:
bierzesz postać 3.5 drowa i klasę 3.5 d&d i masz postać na poziomie 12 drowa
pathfinder drow + klasa pathfinder to drow na poziomie 10
add2 - musisz wydać 1 *
Cytat:
Aby postać mogła być rozpatrywana jako nadająca się do gry, to wpływy lub/i pozycja muszą wynosić co najmniej ***
a standardowo wygląda jakbyś miał już tam 2 za darmo.


Zgłaszam się na gladiatora z domu Despana (drow) jako Mistrz Gladiatorów (ewentualnie nauczyciel jeśli ktoś by mnie przekonał, że bardziej należy mu się tytuł Mistrza)
 
__________________
Why so serious, Son?
andramil jest offline