Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2013, 00:30   #3
WiecznyStudent
 
Reputacja: 1 WiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodzeWiecznyStudent jest na bardzo dobrej drodze
Nic nie stoi na przeszkodzie aby żak zyskał moc czy coś takiego, to zależy od wyborów gracza.
W historii możecie napisać co chcecie ale musi się tam znaleźć to kiedy usłyszeliście głosy, co wam obiecywały, czy im się opieraliście i jak długo, można coś dorzucić o rodzinie i przyjaciołach ale ma być przede wszystkim opis jak dotarliście tam i jakie trudności pokonaliście. Chcę także dobrze poznać wasze postacie aby wiedzieć czym je skusić i za pomocą czego manipulować
Przyjmę co najmniej 4 graczy ale raczej nie więcej niż siedmiu, a wybiorę ich ze względu na jakość kart a nie losowanie, szczególnie będę patrzył na charakterystykę i opis podróży.
Taki avatar byłby najlepszy
Mechaniki raczej będziemy się średnio trzymać ale jeśli zajdzie taka potrzeba to deklarujcie mi jakieś akcje na pw, ja wykonam rzut i i opiszę efekty, wy jakoś ładnie ubierzecie to w słowa i voila!

Dzięki za pytania, bo się okazało że zapomniałem o bardzo ważnych rzeczach.
 
WiecznyStudent jest offline