Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2013, 14:25   #10
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Zaczynamy zabawę!

Początkowo planowałem grać bez doc'a, ale jednak wygląda na to, że będziemy zmuszeni go używać. Tylko jedno "ale" - posłuży nam on tylko do dialogów! Nie chcę widzieć sytuacji, kiedy są tam tworzone całe posty.

https://docs.google.com/document/d/1...Ilo7YrVvI/edit

Jeśli chcecie pogadać z NPC, to po prostu inicjujcie rozmowę w swojej zakładce, a kiedy tylko to zobaczę, udzielę odpowiedzi. Pomniejszymi NPC możecie pokierować samemu bez problemu (np. sklepikarka, listonosz), ale jeśli postać jest ważna dla fabuły lub ma potrzebne informacje, zajmę się nią ja.

Jako że "Upiór z Seattle" jest niejako sesją "multi-solową", tury będą postępować nieregularnie dla każdego z Was, choć postaram się uniknąć sytuacji, w których jedna postać wyprzedzi drugą o dwa dni.

Ps. Piotrek, jak Twojej postaci znudzi się łażenie po miejscu zbrodni, to po prostu wsiądź do samochodu i pojedź do Departamentu Policji przy 6th Ave. Pięć minut drogi z parku, a poza tym na miejscu przydzielą agentowi jego nowy gabinet, który zajmie na czas śledztwa.
 
Shooty jest offline